MÖBLER / Bord / Skrivbord 11607477

nr 1160 7477

Skrivbord

England, längd: 98 cm, djup: 55 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 februari 2018
kl 20:15:18

5/2 17:31:31 1      Vinnande bud